W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeUncategorisedOlimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

olimpiada-promocji-zdrowego-stylu-zycia-pck-2017Dnia 16 listopada 2017 roku w Zespole Szkol Elektronicznych w Bolesławcu odbył się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – konkursu dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć . Uczestnicy Olimpiady musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii, znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wiedzą na temat PCK.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 290 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony