W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeUncategorisedKolejny krok: DOROSŁOŚĆ

Kolejny krok: DOROSŁOŚĆ

kkdWe wtorek, 28 listopada 2017 w budynku Starostwa Powiatowego, przy placu Piłsudskiego odbędzie się szkolenie pod hasłem: „Kolejny krok: DOROSŁOŚĆ”.

Spotkanie organizowane przez uczennice klasy IV Zespołu Szkół Elektronicznych, ma charakter szkoleniowy. Jest to inicjatywa młodzieży, która w ramach Dolnośląskiej Akademii  Samorządu wygrała konkurs organizowany przez Fundację Merkury i otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Szkolenie jest skierowane do 40 uczniów z ZSE, a wśród zaproszonych prelegentów są przedstawiciele: Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego, Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

We środę zostanie zorganizowana gra fabularna na terenie Zespołu Szkół Elektronicznych, podczas której uczestnicy szkolenia będą mogli wykazać się wiedzą zdobytą dzień wcześniej. Na uczniów czekają zadania do wykonania, na każdej stacji inne, uzależnione od urzędu, do którego trafią. Dla zwycięskiej drużyny przygotowaliśmy nagrody.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony