W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDzień Języków Obcych

Dzień Języków Obcych

Poznawanie nowych kultur jest obecnie ważne dla młodych ludzi. Dzień Języków Obcych jest wydarzeniem, które przybliża nam tradycje i historię innych krajów.

Od godziny 8 rano, 15 listopada 2017 roku, uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych skrupulatnie i pełni podekscytowania rozpoczęli swoje przygotowania. Ich zadaniem było udekorowanie sali elementami charakterystycznymi dla wylosowanego państwa, przygotowanie ciekawostek i plakatu na jego temat, własnoręczne wykonanie flagi kraju oraz zaprezentowanie typowej dla niego potrawy i stroju. Podczas 2 i 3 godziny lekcyjnej komisja w składzie: pan Romuald Symonowicz, pani K. Dudek, pani Adriana Kozarska, pani Joanna Żmuda oraz Monika Matuszewska (klasa 4H) odwiedzała sale, w których natrafili na wyjątkowe i niepowtarzalne wystroje. Kolorowe dekoracje i ozdoby, muzyka oraz przedmioty związane z kulturą wyznaczonych państw wprowadzały w nastrój sprzyjający odkrywaniu nowych smaków czy zaznajamianiu się z przedstawianymi tradycjami. Wszystkie konkurencje były oceniane przez komisję, która brała pod uwagę kreatywność, estetykę, technikę wykonania, wkład pracy oraz sposób prezentacji.

Po dokładnym zapoznaniu się z każdą z przygotowanych klas oraz podliczeniu zebranych punktów, komisji udało się ustalić zwycięzców:
- miejsce I – klasa 3T (Włochy, 125 pkt)
- miejsce II – klasa 2T (Egipt, 123 pkt)
- miejsce III – klasy 1H i 3H (Grecja, Rosja, 113 pkt).
Dziękujemy wszystkim klasom za udział i zaangażowanie.

Oprac. Monika Matuszewska, uczennica klasy 4H

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 274 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony