Jesteś tutaj: HomeUncategorisedNasi uczniowie – jak zwykle dopisali...

Nasi uczniowie – jak zwykle dopisali...

dzieci-dzieciom-2017Serdecznie dziękujemy  uczniom i  wychowawcom klas: I H, II H, III H, IV H,  II T, III T, za udział w akcji pt.: "Dzieci-Dzieciom". Zgromadzone paczki zostały wręczone 18 listopada, podczas integracyjnego balu dla dzieci niepełnosprawnych z terenu miasta i powiatu bolesławieckiego, który, jak co roku, jest organizowany przez Bolesławiecki oddział PCK i odbywa się w Szkole Muzycznej.

 dzieci-dzieciom-2017

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony