Jesteś tutaj: HomeUncategorisedKolejne wyróżnienie w rankingu IT Szkoła NASK

Kolejne wyróżnienie w rankingu IT Szkoła NASK

ICT 20170001Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele „Elektronika” otrzymali wyróżnienie za rozwijanie kompetencji w zakresie technologii i komunikacji. W VI edycji IT Szkoły NASK uczniowie przystąpili do wielu kursów, konkursów i wykładów na platformie
www.it-szkola.edu.pl.

Warto podkreślić, że uczniowie, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie technologii ICT, mogą się włączyć w cykl kursów specjalistycznych i wykładów. Zachęcamy do aktywności wszystkich zainteresowanych w Akademickich kołach naukowych, w kursach IT oraz wykładach realizowanych w formule telekonferencji z wykorzystaniem środowisk             LYNC. Przyszłych programistów zachęcamy do udziału w konkursach e-learningowych dotyczących: języków programowania C# i Python, sieci neuronowych i prawa w Internecie. Dołączamy się do gratulacji Kierownictwa Zespołu IT Szkoły Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej Instytutu Badawczego.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 227 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony