Jesteś tutaj: HomeUncategorisedKolejne wyróżnienie w rankingu IT Szkoła NASK

Kolejne wyróżnienie w rankingu IT Szkoła NASK

ICT 20170001Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele „Elektronika” otrzymali wyróżnienie za rozwijanie kompetencji w zakresie technologii i komunikacji. W VI edycji IT Szkoły NASK uczniowie przystąpili do wielu kursów, konkursów i wykładów na platformie
www.it-szkola.edu.pl.

Warto podkreślić, że uczniowie, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie technologii ICT, mogą się włączyć w cykl kursów specjalistycznych i wykładów. Zachęcamy do aktywności wszystkich zainteresowanych w Akademickich kołach naukowych, w kursach IT oraz wykładach realizowanych w formule telekonferencji z wykorzystaniem środowisk             LYNC. Przyszłych programistów zachęcamy do udziału w konkursach e-learningowych dotyczących: języków programowania C# i Python, sieci neuronowych i prawa w Internecie. Dołączamy się do gratulacji Kierownictwa Zespołu IT Szkoły Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej Instytutu Badawczego.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony