Jesteś tutaj: HomeUncategorisedCo po szkole?

Co po szkole?

22 września br. gościliśmy w murach Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu przedstawicieli Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – panią Wandę Kozyrę i pana Jarosława Osmolaka oraz kierowników działów personalnych Weber-Hydraulika panią Danutę Wawrzkiewicz i panią Katarzynę Gnach reprezentującą Toyota Boshoku Poland.

Panie w profesjonalny sposób przybliżyły profil działalności obu firm i co najważniejsze oferty pracy i staże dla uczniów i absolwentów.

Większość uczniów słuchała z dużym zainteresowaniem, ponieważ panie określiły profil pracownika, sprecyzowały wymagania stanowiskowe kandydatom. Największym atutem prelekcji było przestawienie konkretnych umiejętności oraz predyspozycji ułatwiających „start w pracy” i życiu.

Uczniowie nie byli zaskoczeni, że podstawową cechą dobrego pracownika jest chęć uczenia się nowych rzeczy. Panie potwierdziły również, że znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym to norma, w którą wpisują się punktualność i umiejętność współpracy w zespole.

W ostatniej części spotkania pan Jarosław Osmolak przedstawił zasady działania stref ekonomicznych i scharakteryzował naszych lokalnych partnerów z firm położonych wokół Bolesławca.

Pamiętajcie o tym, że wykształcenie techniczne to gwarancja zatrudnienia.

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony