Jesteś tutaj: HomeUncategorisedLiga E-sport Zse

Liga E-sport Zse

Witajcie!

logoW Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu organizujemy już drugą edycję Ligii E-sport ZSE w League Of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive. Zapraszamy do udziału wszystkich graczy (uczniów, studentów, osoby dorosłe). Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie drużyn
na e-mail LOL Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub gra CS Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , w przypadku niepełnoletności zawodnika – konieczne jest dostarczenie zgody rodziców/opiekunów prawnych na uczestnictwo dziecka w lidze. 


Mecze będą rozgrywane systemem „każdy z każdym”, a każda drużyna 5-osobowa będzie grała jeden lub dwa mecze w tygodniu. Liga będzie trwała od października 2017 do lutego/marca 2018 roku. Finał przewidziany jest na kwiecień 2018 r.
Więcej informacji udzieli Wam bezpośrednio na FB Jacek Myjkowski lub p. Mariusz Potyszka.
Zapisy będą przyjmowane od 13.09.2017 r. do 13.10.2017 r.
Zachęcamy do udziału, bo naprawdę warto!
Organizujemy również wyjazd uczniów naszej szkoły na Poznań Game Arena dla 47 osób chętnych. Wycieczka odbędzie się 7 października (sobota). Więcej informacji, a także zapisy u p. Mariusza Potyszki (koszt: cena biletu + cena autokaru - ok 50 zł).

Pieniądze na wycieczkę możemy wpłacić u pana Mariusza Potyszki w dniach:
19.09 wtorek – 8,  lekcja sala 36
21.09 czwartek – 7, 8 lekcja sala 36
26.09 wtorek – 8 lekcja sala 36

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony