Jesteś tutaj: HomeUncategorisedSpływ pontonowy pierwszoklasistów

Spływ pontonowy pierwszoklasistów

Jak co roku - progi naszej szkoły przekracza kolejny rocznik żądnych profesjonalnej i technicznej wiedzy młodzieńców płci obu, którzy w prestiżu naszej elitarnej placówki będą zdobywali kolejne stopnie edukacji zawodowej i ogólnokształcącej.

Coroczną tradycją jest również organizowany we współpracy z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym „Dzień pierwszoklasisty”, podczas którego pierwszaki - zwane również w mowie potocznej i szkolnej gwarze kotami - próbują swoich sił w spływie pontonowym, który wieńczony jest wspólną zabawą i biesiadą.

W tym roku perfekcyjną organizacją biesiady i wspólnych gier zajęła się klasa 4T, która pokazała w swoim maturalnym stylu, jak bawi się Zespół Szkół Elektronicznych. Zabawa była przednia, a pozazdrościłby jej nam sam nasz patron, Ignacy Domeyko.

Mimo deszczu i ponurej pogody Elektronik pokazał, na co go stać i ani przez chwilę nie poddał się przeciwnościom losu – niezbyt przyjemnej aurze.

Młode roczniki zawodów wszelakich stanęły w szranki i konkury sportowe z małą nutką fantazji i finezji przygotowaną przez najstarszy rocznik. Uświadczyły bowiem one takich zawodów jak bieg w workach po ziemniakach, bieg par ze związanymi nogami, tajemniczy wężyk, który samemu naszemu wodzirejowi sprawił problem, gdyż sam nie wiedział, co to tak dokładnie jest, czy zawody strzeleckie z ASG. Nie możemy również zapomnieć o konkurencjach stricte artystycznych, jak karaoke w rytm polskich hitów od rocka - przez pop- a kończąc na disco polo, czy rysowanie portretów nauczycieli wychowawców. Mimo - co prawda - małego skandalu obyczajowego w przypadku tej ostatniej konkurencji z powodu różnic w odbiorze pracy przez nauczyciela i samą widownię a sensem jego przedstawienia zamkniętym w plastycznej formie przez jego twórcę, udało się każdemu - pod koniec tych męczących konkurencji - westchnąć głęboko i stwierdzić, że była to dobra zabawa.

Niewątpliwym hitem kończącym dzień zmagań pierwszaków były pokazy karaoke. Młodzież ujawniła swoje talenty muzyczne – poczucie rytmu i zdolności wokalne, których nie powstydziłby się sam Zenon Martyniuk.

I tak właśnie w rytm „zielonych oczu” wyżej wymienionego twórcy miło nam ten wspaniały dzień wspólnej międzyklasowej zabawy minął… 

Wryderyk Hopin, kl. IVT

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony