Jesteś tutaj: HomeUncategorisedModernizacja Szkolnego Radiowęzła

Modernizacja Szkolnego Radiowęzła

5Jeszcze przed feriami zimowymi członkowie radiowęzła szkolnego wraz z opiekunem zaplanowali porządki na zapleczu RW. Podczas pierwszego spotkania wszystkie rzeczy z kantorka zostały przeniesione do szatni. Poza sprzętem i pamiątkami z minionej epoki, które znaleźliśmy, natrafiliśmy również na „szkielet” – stelaż dawnego wózka, tzw. konsoli DJ. Był on bardzo wysłużony. Jednogłośnie stwierdziliśmy: ,,trzeba przywrócić mu dawną świetność".

I tak zaczęło się planowanie i przygotowywanie pracy nad BLACK BOXem – a właściwie tym, co znaleźliśmy. Konstrukcja została oczyszczona ze starych płyt, kółek i farby, zrobiono pomiary, odmalowano ramę, zamontowano nowe kółka i rozpoczęło się „majsterkowanie”. Po upływie miesiąca wózek zawierający wzmacniacz oraz konsolę wrócił do swojej dawnej roli – choć trzeba tu dodać, że już w nowszej, dużo nowocześniejszej formie. Otrzymał nazwę „BLACK BOX”. Wszelkie potrzebne złącza zostały wyprowadzone na zewnątrz, nowe gniazda, nowe, dłuższe przewody – nowa jakość! Prace przy rozstawianiu i podłączaniu sprzętu skończyły się szybciej niż przewidywaliśmy. Pierwszy zaplanowany test odbył się pod opieką Pana Grzegorza Chudzika i Pana Andrzeja Mitka na sali gimnastycznej – próba wypadła bardzo dobrze, zaplanowano ostatnie poprawki przed dużą szkolną imprezą DKZ.

Podczas wszystkich prac, jak i testowania nie zabrakło żartów i dobrego humoru. Od teraz nasza szkoła ma jeden z najlepszych zestawów nagłaśniających w Bolesławcu! Na koniec jeszcze dobra wiadomość – to nie koniec zmian – grupa szkolnego RW ma dużo pomysłów, mamy je zamiar realizować jeden po drugim! J

Autor artykułu: członek radiowęzła szkolnego, uczeń klasy 2E - Kacper Warężak

 

Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...
Modernizacja Ra...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony