Jesteś tutaj: HomeMenu główneProjektySynteaDodatkowe kwalifikacje SEP – 1 kV – „nie tylko dla elektryków”

Dodatkowe kwalifikacje SEP – 1 kV – „nie tylko dla elektryków”

sep03-295x3001 kwietnia 2017 r. uczniowie Technikum nr 4 i ZSZ nr 4 w ZSE w Bolesławcu złożyli egzamin państwowy po ukończonym szkoleniu elektrycznym przeprowadzonym przez Egzaminatorów ze Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Młodzież podnosiła kwalifikacje w zakresie obsługi, eksploatacji, konserwacji, remontu, montażu oraz prac kontrolno-pomiarowych urządzeń i zespołów prądotwórczych, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV w ramach projektu „Edukacja Kluczem do Kariery – kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic pięciu szkół z Powiatu Bolesławieckiego”. Kolejne piętnaście osób z naszej szkoły zdobyło uprawnienia, które zwiększają szansę zatrudnienia i odpowiadają na zapotrzebowanie rynku pracy. 

 Gratulujemy wszystkim kursantom wysokiej zdawalności.

20170505 133252 1

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020
Działanie 10.4 Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

0x0  EU EFS rgb-1  

logo UMWDPOL powiat bolesawiecki COA 228e3c853595dbc7460d63b629430e29 400x400

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony