Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDebata pod hasłem "Powiat Bolesławiecki"

Debata pod hasłem "Powiat Bolesławiecki"

IMG 927929 marca 2017 roku w Teatrze Starym w Bolesławcu odbyła się powiatowa debata pod hasłem „Powiat bolesławiecki. Szansa dla młodych ludzi na starcie drogi zawodowej”. Debata została zorganizowana w ramach projektu „ Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej południowo-zachodniego regionu województwa dolnośląskiego (REGSI)” realizowanego w ramach działania 10.4.1 RPO WD 2014-2020, którego celem jest poprawa efektywności kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych w powiatach: bolesławieckim, lubańskim i zgorzeleckim.

W debacie obok pracodawców uczestniczyli przedstawiciele instytucji rynku pracy oraz przedstawiciele władz samorządowych. Młodzież czterech bolesławieckich szkół ponadgimnazjalnych (ZSE, ZSOiZ, ZSB i ZSHiU) biorących udział w projekcie miała okazję dowiedzieć się od pracodawców, jakich kandydatów na pracowników poszukują oraz jak weryfikują informacje zawarte w dokumentach aplikacyjnych. Dużym zaskoczeniem dla młodych ludzi była informacja, że pracodawcy chętnie sprawdzają profil na Facebooku, aby dowiedzieć się, w jaki sposób ich potencjalny pracownik kontaktuje się ze znajomymi, co publikuje, jakim językiem się posługuje- czy jest to osoba odważna, kreatywna, zaangażowana, posiadająca umiejętności pracy w zespole oraz komunikacyjne – właśnie na takich pracownikach pracodawcom dzisiaj zależy. Debata została przygotowana przez szkolnych liderów projektu REGSI szkół powiatu bolesławieckiego.

IMG_9223
IMG_9228
IMG_9267
IMG_9279
IMG_9289
IMG_9297
IMG_9341
IMG_9358
IMG_9384
IMG_9386

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony