Jesteś tutaj: HomeUncategorised„Maturalnie w Elektroniku”

„Maturalnie w Elektroniku”

Od 4 maja 2022 r., od egzaminu z języka polskiego, rozpoczęły się zmagania absolwentów z egzaminem dojrzałości. W tym roku przystąpiło do niego 121 abiturientów z Elektronika. Każdy młody technik dostał równą szansę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy podjęli trud napisania języka polskiego, matematyki i wybranego języka obcego. Zła wiadomość dla uczniów klas trzecich jest taka, że w tym roku, prawdopodobnie po raz ostatni, nie odbywają się obowiązkowe egzaminy ustne. Zgodnie z procedurami wyniki egzaminów maturalnych są brane pod uwagę przy rekrutacji na wyższe uczelnie. Niektórzy śmiałkowie, właśnie dlatego, wybrali kilka przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Jak co roku największą popularnością cieszył się język angielski (101 uczniów), matematyka (47), informatyka (32), język polski(31), fizyka(13).

Powodzenia!

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony