Jesteś tutaj: HomeUncategorisedPierwszy Dzień Wiosny w ZSE - 21.03.2022

Pierwszy Dzień Wiosny w ZSE - 21.03.2022

phoca thumb l fot-15Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dzień pełen atrakcji, by trochę rozweselić dzisiejszą rzeczywistość. Z tej okazji zaproszono pierwsze i drugie klasy do udziału w grach i konkursach mających na celu integrację i wspólną dobrą zabawę. Uczniowie uczestniczyli w pięciu różnych konkurencjach: top model, gdzie każda klasa miała przygotować jedno przebranie z materiałów z recyklingu, konkurs na najtrafniejszy portret wychowawcy, quiz 1 z 10- pełen podchwytliwych pytań, a także konkurencję sportową: bieg z jajkiem w stylu zabawy „raz, dwa, trzy, baba Jaga patrzy”.

Ostatnią konkurencją było karaoke, przy której talent i kreatywność uczniów mile zaskoczyła jury i opiekunów. Dzień umiliły pyszne ciasta przygotowane przez uczniów i ulubiona muzyka młodzieży. Jury w składzie: Pani Pedagog Krystyna Andres-Wędzina, Pani Psycholog Magdalena Lenda-Szajwaj oraz Pan Piotr Korytek oceniało powyższe konkurencje przypatrując się kreatywności młodzieży. Konkurs wygrała klasa 2 T, II miejsce zajęła klasa 1 P, zaś III miejsce klasa 1 T i 1 E. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...
Pierwszy Dzień ...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony