Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWe’re back – RW Team

We’re back – RW Team

09Szkoła to nie tylko nauka, ale i pasje… Uczniowie z RW Team z niecierpliwością czekali na  dzień zakończenia remontu radiowęzła szkolnego-7 marca 2022r. Tak oto - na nowo - pasjonaci zaczęli  rozwijać swoje zainteresowania.

Warto wspomnieć ,że w czasie wakacji rozpoczął się pierwszy etap modernizacji – przebudowa instalacji elektrycznej, to właśnie wtedy zostało wymienione okablowanie instalacji nagłośnieniowej, wymieniono głośniki we wszystkich salach i korytarzach, założono regulatory głośności oraz podłączono serce RW, czyli wzmacniacze strefowe wraz    z osprzętem-który zakładał wymianę całej instalacji w szkole. Zainstalowane urządzenia firmy MONACOR to naprawdę nowinki na rynku audio, ponieważ  pozwalają sterować odtwarzaniem dźwięku na wybranych piętrach w szkole, salach i korytarzach jak również na zewnątrz budynku szkoły. Wyposażenie obejmuje też mikrofony strefowe w RW i gabinetach dyrektorów, radio internetowe, odtwarzacz płyt, odtwarzacze plików muzycznych USB i SD, automatyczne odtwarzanie komunikatów, dźwięków i dzwonków szkolnych z synchronizacją czasu, jak również własne podtrzymanie zasilania.

Drugi etap-remont pomieszczenia radiowęzła-rozpoczął się nieco później. Proces planowania, ustalanie zakresu remontu i kosztów wykonane zostały w grudniu, a sam remont trwał od początku ferii zimowych. Wymienione zostały drzwi wejściowe oraz podłoga, zerwane stare płytki ze ścian, wykonano zabudowę na suficie, rurach oraz wentylację, dostosowane zostały również wszystkie przyłącza do przygotowanego planu tak, aby ze wszystkiego korzystało się komfortowo.  

I tak oto po uroczystym otwarciu szkolny RW Team wznowił swoją działalność, a uczniowie mogą z radością powiedzieć , że „wszystko gra”.

We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...
We’re back – RW...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony