Jesteś tutaj: HomeUncategorisedOlimpiada Teologii Katolickiej - etap diecezjalny

Olimpiada Teologii Katolickiej - etap diecezjalny

kwadrat9 marca 2022 r w Legnicy odbył sie diecezjalny etap Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem "Oblicza Miłosierdzia w nauczaniu i praktyce Kościoła". Udział wzięło 46 uczniów z 26 szkół diecezji legnickiej. Naszą szkołę reprezentowali Maja Gołuszko (3Tg) i Bartosz Dimitrov (1P). Pragniemy poinformować, że Maja zajęła I miejsce i tym sposobem będzie reprezentować całą diecezję w Płocku na etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 31.03-02.04.2022 r.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie Ogólnopolskim!!!

Opiekunem jest p. Adrian Kos.

 

Maja Adriandyplomwręczenie

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony