Jesteś tutaj: HomeUncategorisedZapewniamy Solidną Edukację - 19 stypendystów Dolnośląskiego Programu Pomocy Stypendialnej z „Elektronika”

Zapewniamy Solidną Edukację - 19 stypendystów Dolnośląskiego Programu Pomocy Stypendialnej z „Elektronika”

main logo
Gratulujemy 19 uczniom naszej Szkoły, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendium finansowe w ramach programu: Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy – konkursy horyzontalne. Lepsze dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy, ułatwianie przechodzenia z etapu kształcenia do etapu zatrudnienia oraz wzmacnianie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego i ich jakości, w tym poprzez mechanizmy prognozowania umiejętności, dostosowania programów nauczania oraz tworzenia i rozwoju systemów uczenia się poprzez praktyczną naukę zawodu realizowaną w ścisłej współpracy z pracodawcami - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, IZ RPDS. Warto podkreślić, że na 30 stypendystów zakwalifikowanych z powiatu bolesławieckiego aż 19 jest z ZSE w Bolesławcu.
Każdy ze stypendystów otrzyma po 4,5 tys. zł, które będzie mógł przeznaczyć na rozwój swoich zainteresowań. Stypendium jest uhonorowaniem uczniów, którzy uzyskali średnią ocen z 3 wybranych przedmiotów z grupy przedmiotów zawodowych obliczoną na podstawie świadectwa ukończenia klasy lub szkoły w roku szkolnym 2020/2021 na poziomie nie niższym niż 4,66 obliczoną z dokładnością do trzech miejsc po przecinku bez zaokrągleń w przypadku technikum; opracowali pod nadzorem Opiekuna dydaktycznego Plan Rozwoju Ucznia związany z rozwojem zawodowych uzdolnień i zainteresowań ucznia; nie pobierają innego stypendium na cele edukacyjne finansowanego lub współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Lista stypendystów programu stypendialnego :
Adam Tyniec (3Tg), Maciej Sokołowski (4TI), Patrycja Chwaszcz (4T), Michał Surowiecki (3TIp), Szymon Rygiel (4TI), Gabriela Mierzwa (4H), Bartosz Żabicki (4TI), Mateusz Różnicki (2T), Seweryn Kaczorowski (4TI), Michał Żebrowski (4T), Aleksandra Mernioz (4H), Katarzyna Piecyk (4E), Przemysław Kotwica (3TIp), Krzysztof Kujawa (4E), Bartosz Kunaszko (4TI), Kacper Kruszelnicki (4TI), Estera Rzeźwicka (2PG), Mateusz Bałacki (3Tg), Oskar Gurtatowski (3TIp)
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony