Jesteś tutaj: HomeUncategorisedXXXII Olimpiada Teologii Katolickiej w ZSE

XXXII Olimpiada Teologii Katolickiej w ZSE

dsc-1709 217 listopada 2021 r. odbył się w Zespole Szkół Elektronicznych etap szkolny XXXII Olimpiady Teologii Katolickiej pt. Oblicza Miłosierdzia w nauczaniu i praktyce Kościoła. Udział wzięło 10 uczniów. Laureatami zostali Maja Gołuszko (I miejsce) i Bartosz Dimitrov (II miejsce) i to oni właśnie będą reprezentować naszą szkołę w etapie diecezjalnym. Katechetą przygotowującym uczniów był pan Adrian Kos. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział, a laureatom życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach.
 
 dsc-1712 1
dsc-1710 1
 
dsc-1713
 
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony