Jesteś tutaj: HomeUncategorisedHarvard czy Oxford, oto jest pytanie...

Harvard czy Oxford, oto jest pytanie...

a03W dniu 28 października 2021r. klasa 3Tg wraz z wychowawczynią Joanną Żmudą oraz p. Krzysztofem Wolskim wzięła udział w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych we Wrocławiu. Uczniowie mieli doskonałą okazję do uzyskania wielu ciekawych informacji na temat sposobu aplikowania na zagraniczne uczelnie, dofinansowania nauki oraz praktycznych aspektów wyjazdu za granicę. Stoiska z takich krajów jak: Holandia, Stany Zjednoczone, Irlandia czy Wielka Brytania, cieszyły się największą popularnością. Odważni uczniowie, dodatkowo zmotywowani obietnicą szóstki z j. angielskiego,  mogli swobodnie rozmawiać z wybranymi przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów oraz szkół organizujących kursy i obozy językowe. Chętnych nie brakowało!
Zapraszamy na fotorelację...


Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...
Harvard czy Oxf...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony