Jesteś tutaj: HomeUncategorisedBolesławieckie Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

Bolesławieckie Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

dsc 000313 października 2021r. uczennice Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu wraz psychologiem szkolnym uczestniczyły w Bolesławieckich Obchodach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w Centrum Integracji Kulturalnej "Orzeł" w Bolesławcu. Tematem spotkania było "Zdrowie psychiczne w świecie nierówności". W temat przewodni wprowadził wszystkich psycholog i psychoterapeuta Szymon Trzebuniak.

Poruszono tematy m. in. dbania o nasze zdrowie psychiczne, otwartości, tolerancji czy samej nierówności. Jako uczestniczki miałyśmy możliwość zadawania pytań i wyrażenia opinii dotyczących omawianych tematów. Uwagę skierowano również na aspekty funkcjonowania rodziny w dobie pandemii COVID-19 i różnice indywidualne wśród dzieci i młodzieży. Przerywnikiem w dyskusji było artystyczne wykonanie fraszki Jana Kochanowskiego przez grupę teatralną Cik Orzeł "Hallo Grupa", po czym kontynuowano prelekcje dotyczącą równowagi psychicznej. Na koniec spotkania zaproszono wszystkich uczestników na wystawę okolicznościową i mały poczęstunek. Podczas spotkania można było również bezpłatnie korzystać ze wsparcia specjalistów, którzy dyżurowali w pokojach wsparcia dostępnych w CiK Orzeł.

Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...
Bolesławieckie ...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony