Jesteś tutaj: HomeUncategorisedZwycięstwo Reprezentacji ZSE w koszykówce 3x3

Zwycięstwo Reprezentacji ZSE w koszykówce 3x3

2021-10-3x3chlopcyW minionym tygodniu w ramach rozgrywek międzyszkolnych, po raz pierwszy w naszym powiecie odbyły się mecze koszykówki 3x3. Chłopcy grali w hali I Liceum Ogólnokształcącego systemem każdy z każdym. W zawodach wzięło udział 5 szkół, ale to nasi uczniowie zaprezentowali najwyższy poziom i, wygrywając wszystkie mecze, zapewnili sobie awans do Mistrzostw Strefowych, które odbędą 17.12.2021r. w Jeleniej Górze. Zwycięstwo zapewnili nam: Kacper Ekwiński, Kacper Kruszelnicki, Eryk Oleński oraz Maciej Sokołowski. Opiekunem zwycięskiej czwórki była p. Edyta Kwiecińska. Gratulujemy wygranej podczas debiutu tej dyscypliny w rozgrywkach powiatowych.

Zwycięstwo Repr...
Zwycięstwo Repr...
Zwycięstwo Repr...

Warto też podkreślić udział dziewcząt ZSE w tych rozrywkach, które w składzie: Katarzyna Leszczyńska, Aleksandra Leszczyńska, Oliwia Adamczyk oraz Wiktoria Bandrów i Julia Sądaj, wywalczyły czwarte miejsce pechowo przegrywając jednym punktem z reprezentacją II LO i ZSZiO. W przyszłym roku na pewno pokażą, na co je stać!

Zwycięstwo Repr...
Zwycięstwo Repr...
Zwycięstwo Repr...
Zwycięstwo Repr...
Zwycięstwo Repr...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony