Jesteś tutaj: HomeUncategorisedŚpiewająco rozpoczęli projekt Interreg Bolesławiec-Bautzen w roku szkolnym 2021/2022

Śpiewająco rozpoczęli projekt Interreg Bolesławiec-Bautzen w roku szkolnym 2021/2022

39 uczniów z Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu bierze udział w kolejnej odsłonie projektu Interreg, promującym działania kulturalne rejonów Bolesławca i Bautzen.

Podczas pierwszego spotkania (13 października) odbyły się zajęcia wokalne pn. Spotkania z piosenką. Prowadził je p. Marek Łętowski, na co dzień instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury. Na repertuar złożyły się utwory polskie i niemieckie.

Po porządnej (głośnej) „rozśpiewce” oraz kilku zabawach integracyjnych rozpoczęła się konkretna praca, czyli nauka czytania polsko-niemieckich tekstów, podział na głosy, próby w grupach oraz próby ogólne. Uczniowie podkreślali doskonałą atmosferę, śpiewali z zapałem bez względu na posiadane umiejętności wokalne. Czas przy muzyce minął szybko i już czekamy na następne zajęcia.  

Projekt Interreg odbywa się dzięki współpracy powiatów Bolesławca i Bautzen.

Oprac. Kamilla Dudek

Śpiewająco rozp...
Śpiewająco rozp...
Śpiewająco rozp...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony