Jesteś tutaj: HomeUncategorisedEuropejski Dzień Sportu

Europejski Dzień Sportu

242438003 4456239364398823 5246466603644373475 nW najbliższy piątek 24 września obchodzimy Europejski Dzień Sportu Szkolnego. Tego dnia 16 osobowa reprezentacja naszej szkoły będzie rywalizowała w Oleśnicy w Finale Dolnośląskim Ligii Lekkoatletycznej, a czworo uczniów będzie brało udział w Biegu Erasmusa. Aby zachęcić całą społeczność uczniowską „Elektronika” do włączenia się w obchody tego dnia, proponujemy małą zabawę – każdy kto umieści na naszym profilu sportowym w komentarzu pod artykułem zdjęcie z co najmniej 30 minutowej aktywności, którą wykona w piątek (screen z datą z licznika, zegarka, telefonu) – otrzyma ocenę celującą z wychowania fizycznego. Zachęcamy do aktywności!

 

Zdjęcia, screeny i selfie można będzie umieścić tu –  https://linkd.pl/pa9z7

Zachęcamy też do polubienia i obserwowania naszej strony, gdzie są umieszczane informacje sportowe i zdjęcia z różnego rodzaju zawodów i imprez sportowych.

Paweł Wiśniewski

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 348 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony