Jesteś tutaj: HomeUncategorisedNabór do projektu kulturalnego Interreg Bolesławiec – Bautzen

Nabór do projektu kulturalnego Interreg Bolesławiec – Bautzen

Zapraszamy uczniów do udziału w ciekawym projekcie kulturalnym Interreg Bolesławiec – Bautzen. Projekt polega na aktywnym udziale w warsztatach pn. Spotkania ceramiczne i  warsztaty międzykulturowe. Plan zajęć obejmuje gry i zabawy międzykulturowe, zajęcia w pracowni ceramicznej. Zaplanowane są 3 spotkania (13.10.2021 r. (środa), 05.11.2021 r. (piątek), 16.11.2021 r. (wtorek), które odbędą się w Bolesławcu w godz. 9.00-14.00. Udział dla uczniów jest bezpłatny. W trakcie naboru obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Informacji udziela p. Kamilla Dudek – od poniedziałku 13 września br.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony