Jesteś tutaj: HomeUncategorisedCreative Learning Online - Web and Network

Creative Learning Online - Web and Network

ZSE w Bolesławcu został zaproszony przez BOK-MCC w Bolesławcu do realizacji projektu z partnerami z Czech, którego głównym celem jest kreatywne podejście do nauki zdalnej. Wspólnie z innymi beneficjentami mamy wdrażać kreatywne rozwiązania w edukacji online. Mimo że  mamy wiele interesujących pomysłów, np. Siłownię intelektualną, Eksperyment ELIT, Warsztaty prac codziennych, Grupę wsparcia RAZEM, zdajemy sobie sprawę, że żadna forma wsparcia nie zastąpi kontaktu na żywo z drugim człowiekiem. Jednak warto dzielić się doświadczeniami, wdrażać dobre praktyki w nauce zdalnej, która umożliwi uczniom Elektronika wychodzenie poza schemat. Musimy dać im możliwość odkrywania samych siebie i odkrywania innych, bo znaczenie wspólnoty (społeczności szkolnej) może ulec w dzisiejszych czasach dewaluacji. Liczymy na to, że uczestnictwo w projekcie CLOWN przez młodzież ZSE wyzwoli w uczniach innowacyjność oraz chęć wprowadzenia takich zmian, które otworzą i uwrażliwią ucznia na nauczyciela a nauczyciela na potrzeby ucznia.

 ZSE 226 Easy-Resize.com

 

ZSE 227 Easy-Resize.com

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony